AŞCILIK EĞİTİMLERİ

AŞCILIK EĞİTİMLERİ

  • Tarih: 15 Aralık 2021, Çarşamba
  • Ücret: 1200.00₺ 450.00 ₺
  • Kategori: ÜNİVERSİTE ONAYLI EĞİTİMLER

- Satın Al -


Toplam Tutar

9.yılımıza özel Aşçı ve Aşçı adaylarına özel Sertifikalı Eğitim Programımız sizlerle. Üstelik TEK FİYATA 3 EĞİTİM VE SERTİFİKA!

Mutfak - Yiyecek İçecek hizmetleri sektöründe halen çalışmakta olan veya çalışmayı düşünen bireylerin 20/06/2012 tarih ve 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu kapsamında bu sertifikayı almaları ZORUNLUDUR!!. Fabelgrup tarafından alacağınız Aşçılık Eğitimi Bitirme Belgesi (Sertifikası) Üniversite Onaylı resmi belge olduğu için tüm Türkiye’de geçerlidir.
Ayrıca yurtdışına gitmek isteyen kursiyerler için gerekli prosedürler tarafımızca halledilecektir!

Mesleki ve Teknik Eğitim Yönetmeliği gereğince “İş yerlerinde, alanlarında meslekî eğitim görmüş olanlar istihdam edilir.” Denilmektedir. “İstihdam edilenlerin meslekî ve teknik orta öğretim diploması, sertifika ile kurs bitirme, kalfalık, ustalık, iş yeri açma belgelerinden en az birine sahip olmaları gerekir. Yapacağı işe uygun mesleki eğitim aldıklarını belgelendirmeyenler istihdam edilmezler.
İş yeri sahipleri ise istihdam edecekleri kişilerden, yapacakları iş ile ilgili mesleki eğitim aldığını gösterir belgeyi istemek zorundadır.” Denilmektedir. Yani yönetmelik hem çalışana hem işverene ortak olarak bu görevi vermiştir.

Neden Katılmalıyım? başa dön


Kariyerinize yatırım yapmak

Kendinizi geliştirmek

Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek

Tecrübelerden faydalanmak

Farkındalık kazanmak

CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için katılmalısın.

Oturumlar başa dön


Geleneksel Türk Mutfağı Eğitimi

Execetive Chef Eğitimi

Aşcılık

Pastacılık

Head Chef Eğitimi

Pasta Süsleme Eğitimi

Restaurant Yöneticiliği Eğitimi

Gastronomi Eğitimi


Kampanya istediğiniz 3 Eğitim ve 3 Sertifikayı kapsamaktadır.Konuşmacılar başa dön

Yer/Ulaşım başa dön


PROGRAMLAR UZAKTAN EĞİTİM ŞEKLİNDE OLUP, ÖDEMESİNİ YAPAN KURSİYERE LİNK AÇILIR ve EĞİTİMİNİ DİLEDİĞİ ZAMAN İZLEYEBİLME OLANAĞI SAĞLANIR.

Sertifikalar başa dön


Oturumlar Kısmında Yer Alan Tüm Eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz.Alacağınız Sertifikalar ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETİNİZDE GÖRÜNEN RESMİ SERTİFİKALARDIR (Katılım Belgesi Değildir)


- Oturumlar Kısmında Yer alan Eğitim Sertifikaları haricinde Sertifikalı Program almak isterseniz 0850 305 98 40 no'lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz!

Detaylar başa dön


Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.

      Biletinizi ister Kredi Kartı ister BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.

      Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

      Etkinlik Sonunda alacağınız sertifikalar Size "YETKİ" verir

      KAMPANYALI fiyattan alacağınız 3 adet sertifika E-DEVLET 'inize en geç 10 iş günü içerisinde işlenir ve en geç 15 gün içerisinde Sertifikaların asılları size imzalı olarak dijital ortamda (PDF olarak) mail adresinize gönderilir.