MESLEKİ ve KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

MESLEKİ ve KİŞİSEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

  • Tarih: 31 Aralık 2022, Cumartesi
  • Ücret: 1500.00₺ 1000.00 ₺
  • Kategori: ÜNİVERSİTE ONAYLI EĞİTİMLER

- Satın Al -


Toplam Tutar

9.yılımıza özel Mesleki ve Kişisel Gelişim Eğitimi alanında seçeceğiniz 3 eğitim ve 3 Üniversite onaylı E-Devlette sorgulanabilir RESMİ SERTİFİKALAR sadece 1000 TL! (Fiyat kısa bir süre için geçerlidir).

Bu sertifikalar ile ;

-Mesleki ve Kişisel Gelişim eğitimleri alan kişiler konularında uzmanlaşabilirler ve çalışabilirler. Devlet ve Özel kurumlarda çalışabilirler,apartman yöneticiliği yapabilirler.Ayrıca RESMİ OLARAK kendi işyerlerini kurabilirler.

Kurumumuzdan alacağınız tüm sertifikalar ÜNİVERSİTE ONAYLI olacağından özel ve devlet kurumları ya da kuruluşlarının kabul etmesi zorunludur.

Ayrıca dilerseniz kurumumuzdan almış olduğunuz kurs bitirme belgesini yurt dışında da kullanabilirsiniz. Sertifikanız çıktığında hangi ülkede kullanacağınızı eğitim koordinatörlerimize belirtmeniz durumunda işlemleriniz kurumumuz tarafından yapılacaktır.

Neden Katılmalıyım? başa dön


Kariyerinize yatırım yapmak

Kendinizi geliştirmek

Popüler konuşmacılarla soru cevap yapabilmek

Tecrübelerden faydalanmak

Farkındalık kazanmak

CV'nizi alacağınız sertifikalar ile güçlendirmek için katılmalısın.

Oturumlar başa dön


- Site ve Apartman Yöneticiliği  Eğitimi

- İç Mimarlık ve İç Mekan Görselleştirme Eğitimi

- Çağrı Merkezi Operatörlüğü Eğitim

- Turizm İşletmeciliği Eğitimi

- Yönetici Asistanlığı Eğitimi

- Emlak ve Danışmanlık Eğitimi

- Halkla İlişkiler Eğitimi

 

Konuşmacılar başa dön

Yer/Ulaşım başa dönPROGRAMLAR UZAKTAN EĞİTİM ŞEKLİNDE OLUP, ÖDEMESİNİ YAPAN KURSİYERE LİNK AÇILIR ve EĞİTİMİNİ DİLEDİĞİ ZAMAN İZLEYEBİLME OLANAĞI SAĞLANIR.

Sertifikalar başa dönOturumlar Kısmında Yer Alan Tüm Eğitimlerin sertifikalarını alabilirsiniz. Alacağınız Sertifikalar ÜNİVERSİTE ONAYLI E-DEVLETİNİZDE GÖRÜNEN RESMİ SERTİFİKALARDIR (Katılım Belgesi Değildir)


- Oturumlar Kısmında Yer alan Eğitim Sertifikaları haricinde Sertifikalı Program almak isterseniz 0850 305 98 40 no'lu çağrı merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz!

Detaylar başa dön


Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.

      Biletinizi ister Kredi Kartı ister BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.

      Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

      Etkinlik Sonunda alacağınız sertifikalar Size "YETKİ" verir

      KAMPANYALI fiyattan alacağınız 3 adet sertifika E-DEVLET 'inize en geç 10 iş günü içerisinde işlenir ve en geç 15 gün içerisinde Sertifikaların asılları size imzalı olarak dijital ortamda (PDF olarak) mail adresinize gönderilir.        Çağrı merkezi: 0850 305 98 40

        bilgi@fabelgrup.com