MONTESSORİ EĞİTMEN EĞİTİMİ

MONTESSORİ EĞİTMEN EĞİTİMİ

  • Tarih: 24 Temmuz 2021, Cumartesi
  • Ücret: 900.00₺ 599.00 ₺
  • Kategori: ÜNİVERSİTE ONAYLI EĞİTİMLER

- Satın Al -


Toplam Tutar

E-DEVLET ÜZERİNDEN SORGULANABİLEN ÜNİVERSİTE ONAYLI MONTESSORİ EĞİTMEN EĞİTİMİ  2 gün yüzyüze eğitim ve 60 saat uzaktan eğitim videoları ve dokümanları ile beraber 24-25 NİSAN 2021'de sizlerle!


Neden Katılmalıyım? başa dön

Oturumlar başa dön

Sertifikalar kişiye özeldir ve ÜNİVERSİTE onaylıdır.

Sertifikalarınız E-DEVLETİNİZDE  ömür boyu sorgulayabilirsiniz.

Sertifikalar çıktı olarak adresinize ulaştırılacaktır.

Konuşmacılar başa dön

Yer/Ulaşım başa dön


Etkinlik Zoom Programı üzerinden 2 gün canlı yayın olarak yapılacaktır.Ayrıca Uzaktan eğitim ile desteklenecektir.

Program sonunda Soru - cevap yapılacaktır.

Program günü işi olan katılımcılar için programın kaydı yapılacak olup, katılımcılara gönderilecektir ve sınırsız izleme imkanı sağlanacaktır.Ayrıca 2 gün yüz yüze eğitimin yanında uzaktan eğitim videoları ve dokümanlar ile desteklenecektir

Sertifikalar başa dön

Montesörü Eğitmen Eğitimi verilecektir.

Detaylar başa dön

Fabelgrup ile “Montessori Eğitmen Eğitimi Programı”na katılım sağlayanlar, bu eğitim ile birlikte Montessori Modülü hakkında yetkin bilgiye sahip olacaklar ve eğitim sonunda “Montessori Eğitimcisi” ya da “Öğretmeni” unvanını alırlar.Bu programa Türkiye’nin istediğiniz noktasından katılabilirsiniz. Montessori Eğitmenlik Sertifikası Programı 2 gün yüzyüze ve uzaktan eğitim ile gerçekleştirilmektedir.Büyük şehirlerde “Montessori Eğitmeni” iş imkanları oldukça fazladır. Hızla yayılan montessori okullarında iş bulabilir ya da anaokulu, kreşlerde montessori eğitmeni olarak çalışabilirsiniz.

Toplamda 80 Saatlik bir sertifika programı olup, eğitim sonunda üniversite onaylı Montessori Eğitmenlik Belgesi almış olacaksınız. Uzun süreli bir eğitim olan Montessori Eğitmen Eğitimi Sertifikası ile güçlü bir sertifikaya sahip olursunuz.Katılacağinız kurs bitirme sınavından sonra alacağınız sertifika ÜNİVERSİTE ONAYLI kurs bitirme belgesi olduğu için tüm Türkiye'de ömür boyu geçerlidir.Tüm devlet ve özel kurumların sertifikayı kabul etmesi zorunludur. 


Bu etkinlikte bilet satışları kesindir, iptal veya iade kesinlikle söz konusu değildir.

 Biletinizi ister Kredi Kartı ister BANKA KARTI ile saniyeler içinde alabilir, ayrıca dilerseniz banka hesaplarımıza Havale/Eft yaparak temin edebilirsiniz.

 Etkinlik için bilet aldığınızda kullanıcı sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.

 Fabel Grup Eğitim Danışmanlık mazeretli durumlarda etkinliğin konuşmacıları ve/veya   yerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 

 Çağrı merkezi: 0850 305 98 40

 bilgi@fabelgrup.com